I will reveald you how to get a coupon at bluehost by reading my bluehost review or find best hosting online.

V roce 2011 jsme založili první plantáž rychle rostoucích dřevin,nachází se u obce Karlov (okr. Žďár nad Sázavou) v CHKO Žďárské vrchy. Byla osázena plocha 3,2 ha , v dalších letech pak plochy podobných velikostí . Ke dnešnímu dni máme třii plantáže o celkové rozloze 10 ha a dvě matečnice.

Všechny plantáže jsou na pozemcích , které vlastníme , a v poměrně vysoké nadmořské výšce 620 – 650 m n.m. , ale zvolením vhodných druhů a klonů a péčí , jsme důkazem toho , že i v horších podmínkách se dá dosáhnout poměrně zajímavých výnosů .
Jsme vděčni za to , že naše projekty s RRD nám pomohli realizovat přední odborníci v této oblasti v ČR , zejména pak pan Jiří Jiránek , se kterým jsme neustále v kontaktu a připravujeme další , související projekty .

Naše služby :

  1. Projekty na výsadbu a konzultační činnost.
    Poskytneme Vám dostatek informací , podělíme se se svými zkušenostmi , ukážeme Vám výsledky své práce a pokud se rozhodnete , pomůžeme Vám s přípravou na založení i samotnou realizací a výsadbou Vaší plantáže .
  2. Výroba a prodej sadby RRD.
    Nabízíme certifikovanou sadbu z vlastních , ručně stříhaných matečnic. K dispozice je sadba několika topolových klonů , ale také vrbová sadba , klony vrby bílé i košíkářské
  3. Založení plantáží RRD
    Samotnému založení plantáží předchází mnoho činností , které jste již museli zvládnout a teď přichází den „D" , ale vysadit 10 000 ks řízků na hektar není až taková legrace. My máme sázecí stroj vlastní konstrukce a partu zkušených lidí a hektar zvládneme  za jeden den ...
  4. celkový výnos po prvním obmýtí etapy I (založení2011) byl 56,46 tun štěpky 35% vlhkosti 

solex

© 2014 Solex s.r.o., správa: IT Outsourcing
Joomla 1.7 Templates designed by Cloud Hosting Reviews